Sneak peek за новата Škoda Octavia!

Škoda преку teaser видео ни ги покажа првите детали за четвртата генерација на Škoda Octavia, која официјално ќе добие светска премиера на 11 ноември.

До тогаш ќе се заситиме со малкуте детали кои ни ги даваат во видеото, кое можете да го гледате подолу.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *