Новиот Audi Q7 S-Line!

Во салонот на Audi од неодамна пристигна новиот Q7. Ова „освежување“ на последната генерација на големиот SUV го добива најголемиот редизајн на фејслифт во историјата на брендот со четирите прстени.

Нова предница и светла, задница „позајмена од А6 и ентериер директно од новиот А8.

Опремен со благ хибриден погон од 48V како стандард, ова освежување на добропознатиот Q7 е повеќе од добредојдено, особено со „Black Optics“ надворешниот пакет!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *